Dość podpalania RP!

  

W orędziu wygłoszonym przez Andrzeja Dudę po zaprzysiężeniu go na drugą kadencję zwróciły moją uwagę takie słowa prezydenta RP: „Polakiem jest każda osoba lojalna wobec Rzeczypospolitej i wobec swoich współobywateli. Każdy, kto ma Polskę w sercu!”.

Jasno z tego wynika (czego z grzeczności już nie rzekł głośno), że nie są tego miana godni skrajnie nielojalni wobec Polski i szkodzący jej interesom na każdym kroku działacze partii antypolskich z totalnej opozycji. Teraz dowodzą tego dobitnie, wysyłając tęczowe bojówki do ulicznych zamieszek, a gdy wreszcie natykają się one na odpór policji, natychmiast podnoszą wrzask o „brutalnych represjach reżimu”. Przez działania najwyższej kasty ze Sprawiedliwością w Polsce kiepsko, ale jeśli teraz nie weźmiemy się do egzekwowania Prawa, kiepsko będzie z Polską!

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts