W internecie pojawił się dziś mem z pięcioma komunistami. Marks, Engels, Stalin, Lenin i Mao. I podpis:"Jesteśmy ludźmi, nie ideologią".

Kliknij w obrazek i przenieś się do działu "Humor"!

Dziś hasło "Jesteśmy ludźmi, nie ideologią" słyszymy od osób, które kryją się za tęczowymi barwami. A za tym idzie bezczeszczenie pomników, wulgaryzmy czy ataki na miejsca i postaci święte dla wielu Polaków. Mówienie o tolerancji nie przeszkadza w tym, by samemu tolerancję często pomijać. To na przykład reakcja słynnego już Michała Sz., który podaje się za Małgorzatę Sz.:

Podczas zatrzymania wymienionego Michała Sz. aktywiści LGBT wulgarnymi słowami lżyli policję i sąd. Dokonano także zniszczenia sprzętu nagłaśniającego i radiowozu:

Warto w tym miejscu przypomnieć również parodiowanie mszy świętej na Marszu Równości, "Tęczową Maryję" czy tęczowe flagi na warszawskich pomnikach, w tym również na figurze Chrystusa. 

W internecie pojawia mnóstwo wpisów, w których nawołuje się do rewolucji, a popularność zyskał także hasztag #PolishStonewall - odnoszący się do gwałtownych demonstracji środowisk LGBT z 1969 roku na Dolnym Manhattanie w Nowym Jorku. 

 


W odpowiedzi na powtarzające się prowokacje środowisk LGBT do najnowszego wydania tygodnika "Gazeta Polska" dołączona została kolejna naklejka "BROŃMY KRZYŻA".

- Ta naklejka wyraża nasz sprzeciw wobec agresji, którą kierują w stronę katolików ideolodzy LGBT. To sprzeciw wobec przemocy, ataków na osoby wierzące i znieważanie świętych symboli

- komentował akcję redaktor naczelny "GP", Tomasz Sakiewicz. Zachęcamy do zakupu i rozpowszechniania!