Specjalnie opracowany przez naszych redaktorów quiz to kilkanaście pytań, dotyczących niezastąpionej polskiej piłki na najwyższym poziomie - PKO Ekstraklasy. Kto zdobył tytuł, a kto puchar? Jak epidemia wpłynęła na roszady w lidze? Jakie nazwiska widnieją TOP-kach? Odśwież pamięć i nie czekaj ani chwili dłużej!

Kliknij w piłkę i UDOWODNIJ, jak oddanym fanem jesteś!

Sondy - odpowiedzi cały wachlarz

Obok przygotowywanych dla naszych Czytelników quizów, wychodzimy z kolejną inicjatywą. Sonda to najnowsza propozycja naszych redaktorów. Sprawa jest prosta. Pada pytanie, do wyboru odpowiedź najbliższa wiedzy i przeczuciom Czytelników. Po udzieleniu odpowiedzi dowiesz się, jak wybrali pozostali.

Pierwsza już czeka! "Co się wydarzy jesienią na opozycji?" - brzmi pytanie. Scenariuszy jest wiele!

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby oddać głos.

Codzienna dawka humoru

Ostatnia z naszych propozycji to zakładka humor. Codziennie publikujemy tam dziesiątki memów, twitterowych wpisów czy absurdalnych zawartości z najdalszych zakątków internetu!

Kliknij w "Ryszarda - weterana protestów" i śmiej się do woli!


Sondy, quizy i i zakładkę humor - wszystko to znajdą Państwo w jednym miejscu na naszej stronie. Wystarczy, że po wejściu na Niezalezna.pl, zjedzie się niżej, szukając: "NAJNOWSZA SONDA", "NAJNOWSZY QUIZ" oraz "POLITYKA NA WESOŁO".