KO na antypisowskim kursie

  

Liderzy Koalicji Obywatelskiej postanowili zbojkotować uroczystość z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Jednak w Zgromadzeniu Narodowym uczestniczyła delegacja tej partii, bo jak przekonywała Małgorzata Kidawa-Błońska, wynikało to z szacunku do demokratycznych instytucji i wyborców.

Wychodzi zatem, że Borys Budka i wielu pozostałych polityków KO takowego nie posiada. Strategia największej partii opozycyjnej mało kogo dziwi, a teatralny gest jest najczęściej komentowany wzruszeniem ramion. Takie mamy czasy, że nieobecność opozycji na ważnych uroczystościach państwowych jest standardem, o którym szybko wszyscy zapominają. Bojkot to jedyna taktyka Koalicji Obywatelskiej, by utrzymać pozycję antypisowskiego hegemona. Przypomina zdartą płytę, ale wybory prezydenckie utwierdziły liderów partii w trzymaniu się tego kursu.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts