Policjanci zostali wezwani do agresywnego mężczyzny. W jego mieszkaniu znaleźli narkotyki

Niespodziewanym rezultatem zakończyła się interwencja domowa, do której zostali wezwani włocławscy policjanci. Podczas wykonywania czynności w mieszkaniu, funkcjonariusze ujawnili około 50g amfetaminy i około 30 g marihuany.

flickr

Dyżurny włocławskiej jednostki policji otrzymał w tym tygodniu zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z bloków w mieście. Miał on ubliżać matce i grozić jej pozbawieniem życia.

W trakcie interwencji funkcjonariusze zwrócili uwagę na przedmioty znajdujące się w pokoju agresywnego 34-latka, wśród których była waga elektroniczna i łyżeczka z nalotem białej substancji. Nieopodal znajdował się także zawinięty w folię biały proszek. W wyniku przeszukania policjanci ujawnili dodatkowo słoik z zawartością suszu roślinnego o charakterystycznym zapachu marihuany. Wszystkie narzędzia i substancje zabezpieczono, a mężczyznę zatrzymano.

Ujawnione środki poddano testom, które wykazały, że są to narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany, z których można było przygotować łącznie ponad 100 porcji środków odurzających.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zarzut znęcania się nad matką.

Kryminalni wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 34-latka. Decyzją sądu mieszkaniec Włocławka najbliższe 3-miesiące spędzi w więziennej celi.

 

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

#policja #narkotyki #Włocławek #marihuana #amfetamina

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo