Kto naprawdę finansuje partię Hołowni » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Zespół Jarosława Niezgody w finale "MLS is Back"

Zespół Portland Timbers, w składzie z Jarosławem Niezgodą, pokonał Philadelphia Union (zagrał Kacper Przybyłko) 2:1 (1:0) w półfinale piłkarskiego turnieju "MLS Is Back". Rozgrywki odbywają się w Orlando.

Jarosław Niezgoda
Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Bramki dla Timbers strzelili: Jeremy Ebobisse w 13. minucie i Sebastian Blanco w 70., a gola dla drużyny z Filadelfii zdobył Andrew Wooten w 85. W 45. minucie Sergio Santos z ekipy Union nie wykorzystał rzutu karnego.

Niezgoda pojawił się na boisku w 56. minucie, zastępując Jeremy'ego Ebobisse'a, natomiast Przybyłko rozegrał 90 minut.

Finałowym rywalem Timbers w Major League Soccer będzie Orlando City lub Minnesota United. Mecz odbędzie się dziś.