Mniejszości, pogońcie komunistów

  

W Polsce skrajna lewica spod znaku tęczowej flagi zaczęła profanować chrześcijańskie symbole i pomniki. W Stanach Zjednoczonych skrajna lewica spod znaku Antify poszła o krok dalej, obalając pomniki świętych.

Wydarzenia w Polsce i USA pokazują, że skrajnej lewicy nie chodzi o wsparcie mniejszości, lecz o zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej. Mniejszości rasowe i seksualne mają po prostu skrajnej lewicy zastąpić robotników w jej walce z chrześcijaństwem. Sukcesy starej skrajnej lewicy pod postacią komunistycznej rewolucji przyniosły robotnikom wiele bólu. Homoseksualiści i czarnoskórzy nie powinni się łudzić, że sukcesy nowej skrajnej lewicy przyniosą im coś innego. Ostatecznie pierwszych komunistów pogonili sami robotnicy. Może więc nowych komunistów powinni pogonić sami homoseksualiści i czarnoskórzy? 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts