Jutro nowa naklejka w „Gazecie Polskiej”. Czy Unia Europejska wstrzyma dotacje dla Polski?

Uwaga, Czytelnicy: mamy dla Was niespodziankę! Do najbliższego numeru „Gazeta Polska” będzie dołączona specjalna naklejka. Czy z jej powodu Unia Europejska wstrzyma dotację dla Polski? Dowiemy się jutro, kiedy naklejkę znajdą wszyscy wraz z najnowszym egzemplarzem tygodnika.

zdjęcie ilustracyjne
Gazeta Polska

– Nie mogę jeszcze ujawnić treści, która znajdzie się na naklejce, ale powiem, że będzie to odpowiedź na ostatnie agresywne ataki środowisk LGBT – zapowiada redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz.

– Ta naklejka wyraża nasz sprzeciw wobec agresji, którą kierują w stronę katolików ideolodzy LGBT. To sprzeciw wobec przemocy, ataków na osoby wierzące i znieważanie świętych symboli, np. krzyża

 – wyjaśnia.

To nie pierwsza tego typu akcja. Poprzednie naklejki, m.in. zaznaczające miejsca cieszyły się wśród Czytelników gigantycznym zainteresowaniem.

Mamy jednak nadzieję, że skorzystanie przez nas z prawa do wypowiedzi nie spotka się restrykcjami ze strony Unii Europejskiej, jak to było w przypadku sześciu samorządów z Polski. Starały się one o unijne dofinansowanie w ramach programu „Partnerstwo miast”. Wcześniej wspomniane miasta przyjęły rezolucje dotyczące „stref wolnych od LGBTI”.


 

 

 Źródło: Gazeta Polska Codziennie, niezalezna.pl

 

#LGBT #naklejka #Gazeta Polska

mn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo