Mocne wsparcie

  

Rosjanie, ustami rzecznik tamtejszego ministerstwa spraw zagranicznych Marii Zacharowej, stanowczo zdementowali najnowszy smoleński raport sejmowej podkomisji Antoniego Macierewicza. Trudno o mocniejsze wsparcie dla przedstawionej przez pana Macierewicza i światowych ekspertów wersji zdarzeń z 10 kwietnia 2010 r. Jeśli Rosja coś dementuje i tak jak pani Zacharowa wyśmiewa ustalenia, to na pewno to „coś” to prawda. 

Co ciekawe, Rosji czy wcześniej Sowietów historia nic nie nauczyła. Latami negowali wszystkie, nawet najbardziej oczywiste swoje zbrodnie. Przypomnijmy sobie jak było ze Zbrodnią Katyńską, Paktem Ribbentrop-Mołotow, Zaatakowaniem Polski 17 września 1939 roku czy zbrodniami Armii Czerwonej na cywilach w Polsce i Niemczech w latach 1944-45. Śpiewka zawsze ta sama: „To nie my, a oskarżają nas podli faszyści.”  Opluć, wyśmiać i zatrudnić setki pożytecznych idiotów do obrony na całym świecie. Ciekawe, kto tym razem zagra tą rolę w Polsce? Pilnie obserwujmy.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts