Wpadł poszukiwany od 13 lat. Teraz odpowie za przestępstwa narkotykowe

Mężczyznę poszukiwanego od blisko 13 lat listem gończym zatrzymali policjanci z Wrocławia podczas rutynowej kontroli drogowej. 30-latek miał odbyć karę więzienia za przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Jak poinformował w poniedziałek PAP sierż. szt. Dariusz Rajski z biura prasowego wrocławskiej policji, policjanci jadąc nad ranem ulicą Międzyleską zwrócili uwagę na kierującego osobowym oplem. Mężczyzna odwracał wzrok w chwili, gdy policjanci spoglądali w jego stronę.

Mężczyzna był wyraźnie speszony i nic dziwnego, bo po zatrzymaniu auta do policyjnej kontroli i sprawdzeniu mężczyzny w systemach wyszedł na jaw powód jego zdenerwowania. 30-latek był poszukiwany od końca 2007 roku, czyli przez blisko 13 lat. Od dłuższego czasu zatem skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

– przekazał. Jak ustalili policjanci, mężczyzna zmieniał w tym czasie miejsca pobytu oraz był za granicą.

Zatrzymany trafił do wrocławskiego aresztu śledczego i będzie teraz musiał odbyć zasądzoną mu karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. 30-latek odpowie za przestępstwa przeciwko mieniu a także przestępstwa narkotykowe.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#narkotyki #poszukiwany #list gończy #Wrocław

tm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo