Rozsądek przede wszystkim

  

Rząd zastanawia się, od kogo nabyć szczepionki na koronawirusa. Te słowa Jarosława Pinkasa, głównego inspektora sanitarnego, wypowiedziane na antenie jednej z rozgłośni radiowych, zbiegły się w czasie z doniesieniami o rosnącej liczbie zakażonych w Polsce.

Jeśli do tego dodamy sugestie związane z możliwością powrotu do pewnych restrykcji związanych z epidemią, to trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to woda na młyn dla firm farmaceutycznych produkujących szczepionkę na COVID-19. Im więcej zarażonych, tym większa presja, aby ją kupić, niekoniecznie oglądając się na cenę. Dlatego ważne, aby rząd na chłodno zastanowił się, co w takiej sytuacji opłaca się najbardziej. Poddawanie się panice jest niewskazane. Podobnie jak wprowadzenie w życie pomysłów związanych z obowiązkowymi szczepieniami na koronawirusa. Rozsądek przede wszystkim.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts