Znów przekroczyli granicę. Działacz PO publikuje fotomontaż z papieżem i „tęczową flagą”

Warszawski urzędnik i działacz Platformy Obywatelskiej udostępnił w mediach społecznościowych spreparowane zdjęcie papieża Franciszka trzymającego - rzekomo - "tęczową flagę". W oryginale jest to flaga Argentyny, a zdjęcie zostało przerobione. Nie przeszkadzało to jednak urzędnikowi w jego powieleniu.

Zdjęcie ilustracyjne
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska; twitter.com

W nocy z wtorku na środę na warszawskie pomniki, w tym na figurę Chrystusa przed Bazyliką św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu, nałożono tęczowe flagi oraz chustki z symbolem nawiązującym do ruchu anarchistycznego. Ten atak spotkał się z ostrą krytyką, lecz niektórzy nie poprzestają na tym. Podobne działania, w tym promujące ideologię LGBT, prowadzone są także w sieci. 

Warszawski działacz Platformy Obywatelskiej Edwin Leśniak udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie papieża Franciszka, który miał rzekomo trzymać tęczową flagę, wykorzystywaną często jako symbol przez aktywistów LGBT. Zdjęcie jest fotomontażem. 

Nie wiadomo czy Leśniak, który jako swoje miejsce zatrudnienia podaje Urząd m.st. Warszawy, celowo wrzucił takie zdjęcie, czy może przeoczył fakt, że udostępnia fotomontaż. Ta druga wersja jest mało prawdopodobna, gdyż taka sama "przeróbka" krążyła już w mediach społecznościowych od dawna. Wyglądała następująco:

Na oryginalnym zdjęciu, co już wielokrotnie udowadniano, papież Franciszek trzyma flagę Argentyny. 

 

 

Źródło: twitter, niezalezna.pl

#LBGT #PO #Edwin Leśniak

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo