A mogliby milczeć

  

Ilekroć widzę w mediach polityków Platformy Obywatelskiej drących szaty z powodu inwestycji prowadzonych przez polski rząd, tylekroć się uśmiecham. Nie wiem, jak Państwo, ale najbardziej lubię wypowiedzi Janusza Lewandowskiego, ministra przekształceń własnościowych w pierwszych latach transformacji.

Fakt, że platformersi akurat temu człowiekowi wciąż pozwalają się wypowiadać w podobnych kwestiach, pouczać polski rząd, choćby w sprawach dotyczących PKN Orlen i Lotosu, świadczy, że stracili polityczny instynkt samozachowawczy. Lewandowski jest dziś przede wszystkim symbolem tamtych złych czasów i błędnych decyzji. Podobnie jest, gdy politycy liberalnej opozycji zaczynają mówić na temat przekopu Mierzei Wiślanej – śmieszy to nawet część ich własnego elektoratu. Roztropniej byłoby im milczeć.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts