Macierewicz na ministra nauki!

  

Marek Migalski, politolog, ogłosił: „Od 2015 UE jest bezsilna wobec PiS. Przegrała wszystkie bitwy. Po czterokrotnym zwycięstwie PiS w maratonie wyborczym 2018–2020 już wie, że większość Polaków popiera władzę. Dlatego będzie się układać z PiS, a nie z nim walczyć. Ratunek dla polskiej demokracji nie przyjdzie z Brukseli”. Politolog twierdzi, że ratowanie demokracji polega na tym, że ktoś z zewnątrz zakwestionuje wyniki czterech wyborów.

Może Berlin albo Moskwa? Migalski zawdzięcza obecność w życiu politycznym Jarosławowi Kaczyńskiemu. Po tym, jak na uniwersytecie popadł w konflikt z szefem, któremu zarzucił współpracę z SB, pisano, że może stracić prawo do wykładania. Wtedy Kaczyński podniósł go z bruku i w 2009 r. zrobił z niego opływającego w dostatki europosła. A to frajer – pomyślał Migalski i natychmiast zbuntował się przeciw Kaczyńskiemu. Dlaczego? Bo taka jest mentalność „elit” akademickich III RP – cynizm i powtarzane „ale ja ci niczego nie obiecywałem”. I buntuje się do dziś, ze skutkiem żałosnym, bo talentów Bozia mu poskąpiła. Z takimi typami spotkają się Państwa dzieci, gdy trafią na uniwersytet. Wniosek jest jeden: Macierewicz na ministra nauki i jazda z nimi!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts