Kraków: Zatrzymano policjanta i dwóch pseudokibiców

Policjant i dwaj inni mężczyźni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców i z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie - powiedziała w czwartek PAP Barbara Szczerba z zespołu prasowego małopolskiej policji.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Zatrzymany funkcjonariusz nie pełnił służby, przebywał na zwolnieniu lekarskim. Policja na razie nie udziela informacji w tej sprawie.

Według TVN24, zatrzymani to policjant z czteroletnim stażem oraz dwóch pseudokibiców Cracovii, którzy zarabiali na handlu popularnym lekiem stosowanym w leczeniu wrzodów, który przy odpowiednim dawkowaniu ma działanie poronne.

Jak podała stacja, mężczyźni mają odpowiedzieć za nielegalny handel lekami, rozprowadzanie narkotyków oraz paserstwo. Podczas akcji funkcjonariusze znaleźli kilkaset opakowań leku, kilkaset gramów narkotyków, a w miejscu zamieszkania jednego z zatrzymanych, w garażu zabezpieczono skradzionego niedawno w Krakowie sportowego forda mustanga. Wobec wszystkich trzech zatrzymanych prokuratura będzie wnioskowała o areszt.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#Kraków #policjant #pseudokibice #Cracovia #handel lekami #nielegalny handel lekami

tm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo