Słyszeli, ale nie rozumieją

  

„Chcę wszystkim zapowiedzieć, że będziemy walczyć dalej. To jest tylko kolejny etap w naszej walce, bo musimy odzyskać państwo z rąk jednej partii” – powiedział wczoraj jakże demokratyczny i przegrany kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafał Trzaskowski.

Bądźcie Państwo łaskawi zauważyć logikę wypowiedzi. Ta partia – PiS - wzięła sobie i zagarnęła państwo i teraz trzeba je wyrwać. Generalnie pan Rafał zapomina o tym, że po drodze była cała seria wyborów, w których obywatele gremialnie „tą partię” poparli. I to, że PiS rządzi i może zmieniać Polskę jest wynikiem takiego czegoś, o czym zarówno pan Rafał jak i jego formacja słyszeli, ale ni w ząb nie rozumieją. Demokracji.  

Panie Rafale! Odzyskać państwo z rąk jednej partii to znaczy wygrać w podobny sposób jak PiS wybory. Ale do tego trzeba mieć jakiś własny i spójny program, jakiś dystans do tego, co się robiło w przeszłości i w sposób ewolucyjny przekonywać ludzi do swoich racji. Tego ani Pan ani Pańska formacja zupełnie nie potrafią. Zostaje tylko takie gadanie. A! I oczywiście donosy na Polskę do Brukseli. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts