Wygrała Polska

  

Zwycięstwo prezydenta Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim w drugiej turze wyborów prezydenckich to historyczne zwycięstwo trzeciego pokolenia AK z trzecim pokoleniem UB.

To szansa na wyeliminowanie w najbliższym czasie z życia publicznego tych wszystkich, dla których Polska jest tylko przystankiem w ich karierach, jedynie punktem na mapie Europy. Smutne jest tylko to, że tak wielu wyborców uwierzyło kłamstwom zawodowych oszustów przygotowujących przemówienia Trzaskowskiego. Zapomnijmy o tym, zapomnijmy o tych agresywnych politykach, którzy w ostatnich miesiącach chamstwem konkurowali z najgorszymi lumpami. Po chrześcijańsku im wybaczmy. Bądźmy świadomi faktu, że przed Polską otwiera się dziejowa szansa na dołączenie w najbliższych latach do grona najbogatszych krajów w Europie. Stacjonowanie w Polsce wojsk Stanów Zjednoczonych gwarantuje nam bezpieczeństwo, jakiego Polska nie zaznała od wojny. Następne wybory odbędą się dopiero za trzy lata, powinniśmy ten czas maksymalnie wykorzystać do załatwienia problemów, z jakimi z różnych względów nie poradziliśmy sobie w ostatnich pięciu latach. Polacy niejednokrotnie udowodnili, że potrafią taką historyczną szansę wykorzystać.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts