Czas wytężonej pracy

  

Po zwycięstwie Andrzeja Dudy obóz rządowy nabrał wiatru w żagle. Oby jednak ten czas został dobrze wykorzystany. Aby za trzy lata wygrać wybory parlamentarne, PiS musi przeprowadzić gruntowne zmiany w niektórych sektorach państwa i nieco oczyścić szeregi.

Korekty wymagają personalia w niektórych spółkach państwowych, a także w rządzie. Niezbędne jest też ukrócenie bezczelności niektórych lobbystów i różnych cwaniaczków powołujących się na wpływy w administracji państwowej. Kilku z nich nie kryje się nawet, że potrafi załatwić wszystko, a wiedza o tym jest powszechna. Dlaczego mimo to ci panowie jeszcze nie siedzą? Oby młyny sprawiedliwości mełły wolno, ale skutecznie. Przymykanie oka na takie sprawy nie tylko nie pomoże, ale za chwilę doprowadzi do wysypu afer i spadku poparcia. Upajanie się więc zwycięstwem jest szalenie niewskazane.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts