Giertych nie wytrzymał! Wini Platformę za klęskę opozycji bo... nikt nie chciał słuchać jego rad

- Przyczyną klęski opozycji w tych wyborach jest błąd Platformy Obywatelskiej. Te wybory można było wygrać. To jest oczywiste patrząc na tak niewielką różnicę głosów - wykazuje Roman Giertych na swoim profilu na Facebooku.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Dymisja Rabieja pomogłaby Trzaskowskiemu?

W marcu 2019 roku wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej wyjawił wszystkim, że forsowanie wprowadzenia związków partnerskich, jest jedynie elementem większego planu. Jego kulminacją ma być legalizacja adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

- Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją

- mówił.

Brak dymisji i wystawienie jego przełożonego do ubiegania się o urząd prezydenta RP skomentował na swoim profilu na Facebooku Roman Giertych.

PO zamiast wystawić osobę o centrowych poglądach postawiła na świetnego technicznie, ale jednak bardzo elitarnie kojarzonego Prezydenta Warszawy, który swoją wypowiedzią o ślubach dla par homoseksualnych oraz brakiem dymisji Pawła Rabieja za wypowiedź o adopcji dzieci przez takie pary, był idealnych celem brutalnych ataków PiS

- podsumował.

Giertych namawiał Trzaskowskiego do debaty w Końskich

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w debacie organizowanej przez TVP, która obyła się w Końskich. Na debatę nie stawił się kandydat KO, Rafał Trzaskowski, który w tym samym czasie zorganizował "Arenę Prezydencką" w Lesznie, na której pytania zadawali mu dziennikarze różnych redakcji.

Również do tej sytuacji nawiązał Roman Giertych, który w długim wpisie zaznaczył, że osobiście namawiał prezydenta Warszawy, aby pojechał na debatę do Końskich, "argumentując, że musi gonić Dudę i jest to jego ostatnia szansa".

I Sikorski i Hołownia w Końskich czuliby się dobrze. Cała narracja PiS o obronie wartości nie byłaby wobec nich możliwa.Wybory wygrywa się w Końskich nie tylko w debacie. Wybory wygrywa się Końskich w sensie dopasowania kandydata i programu do mentalności ludzi tam mieszkających. Platforma w tych wyborach wybrała dopasowanie się do poglądów niektórych dziennikarzy liberalnych. I to się jej udało. Zdobyła ich głosy w całości

- analizuje.

Zobacz cały wpis mecenasa opozycji:

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#PO #KO #wybory prezydenckie 2020 #Roman Giertych #Rafał Trzaskowski

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo