Kinga Duda i pierwsza dama zachwyciły internautów! "Jak milion dolarów"

Agata Kornhauser-Duda/Andrzej Duda/Kinga Duda / Jakub Szymczuk/KPRP

Agata Kornhauser-Duda i Kinga Duda towarzyszyły prezydentowi podczas wieczoru wyborczego. Obie ubrane w białe garnitury wyglądały zachwycająco. Internauci nie pozostawili tego bez komentarza. "Wyglądały jak milion dolarów. Cudne" - piszą użytkownicy Twittera.

Pierwsza dama, oraz córka prezydenta wspierały Andrzeja Dudę podczas wieczoru wyborczego. Obie zabrały głos po ogłoszeniu pierwszych wyników sondażowych.

Kinga Duda zaapelowała do wszystkich, „żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu”, gdyż - jak podkreśliła – „niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy, i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi, i wszyscy zasługujemy na szacunek”.

- Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt

- podkreśliła córka prezydenta.

To ten moment, kiedy należy powiedzieć, dlaczego - jak państwo twierdzili- przez pięć lat się nie wypowiadałam. Uchylę rąbka tajemnicy. Drogie media, drodzy dziennikarze… - zwróciła się z kolei Pierwsza Dama.

Chciałam powiedzieć, dlaczego przez 5 lat się nie wypowiadałam. Drogie media, mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się. Zapomnieliście dodać że nie wypowiadam się do mediów. Ja przez 5 lat rozmawiałam z rodakami, z Polakami na każdym ze spotkań. Drodzy dziennikarze muszę wam powiedzieć jedno – chciałabym żebyście szanowali Polaków i polityków i żebyście szanowali mój wybór. Dużo mówicie o tolerancji, ale nie szanujecie mojego zdania. Jeśli nie udzielałam wywiadów, to był to mój własny wybór!

- mówiła Agata Kornhauser-Duda.


Żona i córka prezydenta zwróciły na siebie uwagę nie tylko wypowiedziami, ale i wyglądem. Obie miały na sobie białe garnitury, w których wyglądały pięknie i z klasą. Internauci nie mogli ukryć swojego zachwytu.

Panie Agata i Kinga wyglądały jak milion dolarów. Cudne - pisze jedna z użytkowniczek Twittera.

Ale ona jest śliczna. Nie tylko wizualnie!  - skomplementował Kingę Dudę inny internauta.

Piękne! - dodała kolejna osoba.

Słowa zachwytu w stronę córki prezydenta padły już wcześniej, gdy wzięła udział w wiecu wyborczym w Rzeszowie. Andrzej Duda pochwalił się wtedy zdjęciem z córką na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Prezydent @andrzejduda z córką Kingą ❤️ #Duda2020

Post udostępniony przez Andrzej Duda (@andrzej.duda)

Cudownie wychował Pan córkę. Godne naśladowania

- pisali wtedy użytkownicy Instagrama.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts