Mniej niż zero

  

Przypomnijmy sobie rok 2014. Rosyjska agresja na Ukrainie i jednoczesne masowe ataki rosyjskich hakerów na kraje NATO. Sytuacja jest na tyle poważna, że Sojusz niewiele później uzna internet za jeszcze jedną przestrzeń, w której prowadzone są działania wojenne.

A w tym samym czasie w Ministerstwie Cyfryzacji kierowanym przez Rafała Trzaskowskiego cała cyberbezpieka mająca chronić Polskę jest czynna... do 16. Potem szlus! Na 24 godziny, jakie ma doba, aż 16 nasz kraj pozostawał całkowicie bezbronny. Też nie mogłem uwierzyć, ale ten tragiczny stan potwierdza raport NIK. Zamiast coś zrobić, minister jechał do São Paulo, by aż 3,5 minuty rozprawiać na temat wolności w internecie. Cały Rafał, bo to zachowanie typowe dla niego. W swojej, już długiej, karierze politycznej Trzaskowski nie odnotował żadnych konkretnych sukcesów, nie posiada żadnych własnych poglądów, bo te zmienia z gracją krzyżackiego rycerza tańczącego w balecie. Nie ma żadnego programu, bo za taki nie można uznać ociekającego wodą steku banałów, które zwykł wygłaszać z powagą świetlicowego mędrka. Postronny obserwator bardzo byłby zdziwiony, że taka osoba ma czelność ubiegać się o najwyższy urząd w Rzeczypospolitej.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts