Warto być Polakiem

  

Tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich sondaże wskazują na niewielką różnicę między prezydentem Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim. To niepojęte, ale okazuje się, że w kłamstwa na temat urzędującego prezydenta, które kandydat PO do znudzenia powtarza na każdym spotkaniu, uwierzyło aż tylu wyborców.

Może się okazać, że na przyszłości Polski zaważy niewielka liczba głosów tych, którzy albo uwierzyli Trzaskowskiemu, albo życzą Polakom wszystkiego najgorszego. Istnieje jeszcze jedno zagrożenie. Otrzymujemy informacje od przerażonych klubowiczów „Gazety Polskiej”, że wielu ich znajomych uwierzyło w kłamliwą informację rozpowszechnianą przez zwolenników Trzaskowskiego: „Jeśli głosowałeś w I turze na Dudę, to nie musisz już iść na głosowanie, ponieważ wygrał I turę. Głosy automatycznie się przenoszą. W II turze głosują tylko ci, którzy zaznaczyli innych kandydatów”. To ohydne kłamstwo, które ma na celu zdemobilizować osoby głosujące na urzędującego prezydenta! Dlatego tak ważne jest, by wszyscy, którym na sercu leży los kraju, zagłosowali na Andrzeja Dudę, gwaranta niezależnej i bogatej Polski! By pamiętali credo śp. Lecha Kaczyńskiego: „Warto być Polakiem”.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts