Jeśli Trzaskowski wygra wybory - Nitras pokieruje kancelarią! Bielan: „To wróży wojnę na górze”

- Według doniesień medialnych, to Sławomir Nitras ma pokierować kancelarią prezydenta Rafała Trzaskowskiego. To wróży wojnę na górze, bardzo mocny konflikt pomiędzy rządem a prezydentem. Taki konflikt nigdy nie jest dobry, a w czasie kryzysu, kiedy Polska i Europa będzie musiała podejmować szybkie decyzje, żeby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne i szybki rozwój kraju, byłby czymś fatalnym - mówił w "Sygnałach dnia" gość Katarzyny Gójskiej rzecznik sztabu prezydenta Andrzeja Dudy Adam Bielan.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Już w tę niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Polacy wybiorą, czy głową państwa na kolejnych pięć lat zostanie Andrzej Duda, czy może kandydat KO Rafał Trzaskowski. 

O tym, jaka by to była prezydentura, mówił w "Sygnałach dnia" gość Katarzyny Gójskiej rzecznik sztabu prezydenta Andrzeja Dudy Adam Bielan.

Trzaskowski nie jest politykiem niezależnym

Rafał Trzaskowski jest prezydentem Warszawy i miał półtora roku temu szansę wykazać, że będzie politykiem niezależnym jako gospodarz stolicy - największego polskiego miasta. Pierwsze co zrobił - bardzo upartyjnił ratusz i samorząd warszawski. To Rafał Trzaskowski zatrudnia dzisiaj współtwórcę największego hejterskiego portalu "Sok z buraka" (...) Rafał Trzaskowski w trakcie urzędowania w ratuszu awansował w hierarchii partyjnej, został nominowany na funkcję wiceprzewodniczącego PO. Przez całe półtora roku bardzo ostro walczył z przedstawicielami opozycji w radzie, nie poparł ani jednego wniosku zgłaszanego przez opozycję w Warszawie

- wyliczał. Jednocześnie, jak zaznaczył Bielan, w jego otoczeniu znajdują się osoby, które słyną z bardzo agresywnej walki politycznej. 

Nitras szefem kancelarii prezydenta Trzaskowskiego?

Jak przypomniał na antenie Radiowej Jedynki Adam Bielan, najbliższym przyjacielem kandydata KO na urząd prezydenta jest Sławomir Nitras.

Według doniesień medialnych, to Sławomir Nitras ma pokierować kancelarią prezydenta Rafała Trzaskowskiego. To wróży wojnę na górze, bardzo mocny konflikt pomiędzy rządem a prezydentem. Taki konflikt nigdy nie jest dobry, a w czasie kryzysu, kiedy Polska i Europa będzie musiała podejmować szybkie decyzje, żeby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne i szybki rozwój kraju, byłby czymś fatalnym

- zaznaczył rzecznik sztabu prezydenta Andrzeja Dudy.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#adam bielan #KO #wybory prezydenckie #Rafał Trzaskowski #PiS #Prezydent RP Andrzej Duda #poseł Sławomir Nitras #Sygnały Dnia

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo