Antifa zaatakowała pro-liferów w centrum Warszawy. Dziś manifestacja pod śródmiejskim skłotem

27 czerwca w Warszawie przy ul. Wilczej doszło do brutalnego ataku na wolontariuszy kampanii „Stop Pedofilii”. Samochód którym się poruszali został otoczony przez młodych ludzi z Antify i działaczy LGBT, a następnie zniszczony. Zamaskowani napastnicy byli wyposażeni w długie noże, którymi pocięli plandekę i opony furgonetki. Pobili też jednego z wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia. W odpowiedzi na bandycką napaść, pro-liferzy zorganizowali dziś manifestację, podczas której będą się modlili przed śródmiejskim skłotem. Zachęcamy do oglądania relacji na żywo z wydarzenia - patrz poniżej.

Moment napaści na wolontariusza akcji "Stop Pedofilii"
fot: screen/facebook.com/@Fundacja Pro-Prawo do Życia

Tak się składa, że w pobliżu miejsca gdzie doszło do napaści na wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia znajdują się [przy ul. Wilczej 30 i Ks. Ignacego Jana Skorupki 6] dwa tzw. skłoty, czyli budynki nielegalnie zamieszkiwane przez lewicową młodzież.

Budynek znajdujący się przy ul. Ks. Skorupki 6 został przez nich „przejęty” już 8 lat temu i – jak dotąd – władze stolicy nie uporały się z dzikimi lokatorami.

W ramach protestu przed bezprawiem i bandyckimi atakami Antify, Fundacja Pro-Prawo do Życia zorganizowała dziś pokojową manifestację, podczas której uczestnicy będą się modlili przed jedną z nielegalnych i tolerowanych przez władze miasta siedzib lewicowych aktywistów przy ul. Wilczej 30 w Warszawie.

ZOBACZ FILM SPRZED ROZPOCZĘCIA MANIFESTACJI:

TRANSMISJA NA ŻYWO:


 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#manifestacja #Fundacja Pro - Prawo do życia #skłoty #Zofia Klepacka

Przemysław Obłuski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo