„Jesteście agresywni, nietolerancyjni, wulgarni”

- mówi w udostępnionym w internecie nagraniu przewodnicząca Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wrocławskim, Karolina Mrozowska.

Młoda kobieta przedstawia niektóre ze skierowanych do niej wpisów w internecie.

„Ty pisowska zdradliwa świnio j…na k… zdychaj szmato”, „debilka, zewrzyj p…. bo będzie trzęsło” – można czytać w sieci.

Pokazuje, jakim językiem posługują się zwolennicy opozycji. Przedstawiła niektóre z cytatów Radosława Sikorskiego, byłego wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej, aktualnie posła do Parlamentu Europejskiego Koalicji Obywatelskiej.

"Zamknij się, wariatko" - w ten sposób Sikorski, odniósł się do sędzi Trybunału Konstytucyjnego.

- Nawet nie zauważyliście, jak staliście się tymi, którymi gardzicie. Agresja, banał, całkowicie zamknięci w swojej bańce

– mówi Mrozowska przypominając haniebny wpis Zbigniewa Bońka.

"Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludźmi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska" - pisał na Twitterze Boniek.

- Gdzie szacunek do bliźnich i rozsądek, którym tak się szczycicie? Wyzywacie nas i odczłowieczacie. Patrzcie co dostajemy codziennie tylko dlatego, że wspieramy Prawo i Sprawiedliwość. Spójrzcie w lustro, gratuluję. Czas na hejt stop!

– stwierdza przewodnicząca FM PiS przedstawiając również wpisy Lecha Wałęsy, czy Władysława Frasyniuka oraz skierowane wobec niej groźby czy wulgaryzmy.