"Proszę bardzo wszystkich o głosowanie na pana prezydenta Andrzeja Dudę, będziemy wtedy mieli Polskę taką jak trzeba"

- powiedział płk Marian Pawełczak. Do głosowania na prezydenta Andrzeja Dudę zachęciła również Sprawiedliwa Wśród Narodów Świata kpt. Marianna Krasnodębska. "W nim jest nasza cała nadzieja i oparcie" - podkreśliła.

Por. Maria Mieszkina życzyła prezydentowi Andrzejowi Dudzie dużo zdrowia, pomyślności i zwycięstwa w wyborach. Poparcie dla Dudy zadeklarowali również por. Jan Jabłoniec ps. Fiat, bo, jak ocenił, prezydent Duda "żyje dla całego kraju"; mjr. Miron Borejsza ps. Błysk, który nazwał Dudę człowiekiem prawym oraz biorąca udział w Powstaniu Warszawskim Ludwika Mendelska. Jej zdaniem Duda "to, co mu serce dyktuje, to robi".

"Dziękuję bardzo panie prezydencie i proszę o dalszą opiekę"

- powiedziała.

Zdaniem mjr Bogdana Walasa "oddanie głosu na powtórną elekcję obecnego prezydenta Andrzeja Dudę jest patriotycznym obowiązkiem i moralnym nakazem". "Bóg Honor i Ojczyzna - tym powinniśmy się posługiwać i wszyscy głosować na Andrzeja Dudę" - wskazał kpt Jerzy Nowicki ps. Plastuś.

W ocenie płk Zbigniewa Zielińskiego ps. Sęk, "żaden inny prezydent nie zrobił dla Polski tyle, zarówno na arenie międzynarodowej, jak i w kraju". Swoje poparcie wyraziła również płk Weronika Sebastianowicz ps. Różyczka.