Chrystus czy Antychryst

  

Tylko takimi dramatycznymi słowami można określić sytuację, w której znalazła się Polska. Udaje się zwolennikom „ojca kłamstwa”, Szatana, doprowadzić miliony ludzi w katolickim kraju do całkowitego zaślepienia i wręcz utraty zdrowego rozsądku niektórych Polaków. Media służące Niemcom potrafiły zrobić Polakom wodę z mózgu. Chciałbym zauważyć, że wojna polsko-polska jest systematycznie podtrzymywana przez antypolskie ośrodki.

Za czasów komunistycznych wszyscy wiedzieliśmy, gdzie jest wróg i że ten wróg kłamie, i że ośrodek wroga jest na Kremlu. Znaliśmy też z nazwiska przedstawicieli kremlowskiej władzy. Teraz ten wróg jest ukryty. Działa przez kłamstwo i przez anty-Dekalog, czyli przez podsycanie nienawiści i propagowanie życia karnawałowego, czyli „róbta, co chceta”, pełnego propozycji rozpasania moralnego, w tym skutecznie prowadzonej akcji pomniejszania autorytetu Kościoła i odbierania mu prawa głosu.

Skutek zatrucia umysłów

Za czasów komuny słuchaliśmy, co ks. prymas Stefan Wyszyński mówił na Jasnej Górze albo w kościele św. Krzyża w Warszawie. Choć nie mieliśmy katolickiej prasy, to ludzie chodzili do kościoła i nawet pocztą pantoflową naród był uświadomiony.

Dziś media bezkarnie i w bardzo wyrafinowany sposób ogłupiają Polaków, zwłaszcza ludzi młodych i niedoświadczonych. Jak można doprowadzić tylu ludzi do zaślepienia, jak duże poparcie uzyskuje człowiek podpisujący Kartę LGBT! Przecież wiemy, jak się zachował przy awarii oczyszczalni Czajka – najpierw ukrywał katastrofę, a potem w trudnej sytuacji jego bezradność była ewidentna. Dopiero pomoc rządu uratowała sytuację i uchroniła kraj od katastrofy ekologicznej.

Przypomnijmy tu tak ochoczo podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego Kartę LGBT, a także oświadczenie, że chętnie udzieli ślubu parze jednopłciowej. Teraz, w okresie kampanii prezydenckiej, sprytnie unika odpowiedzi na trudne dla niego pytania. Zresztą kampania prowadzona przez jego sztabowców nosi znamiona kłamliwej i skutecznie zmanipulowanej. Przecież wciąż aktualne są pytania, jaki kandydat ma program i jaka to osobowość.

Na wiecach Trzaskowskiego wybrzmiewa hasło: „Mamy dość!”. Pytam: czego macie dość? Szkoda, że kandydat KO nie przyjechał do Końskich na debatę, bo miałby okazję powiedzieć, czego jego zdaniem Polacy mają dość. Przecież przez cały ten czas ten właśnie rząd konkretnie daje coś ludziom. Pomoc dla rodzin, dla ludzi biednych, dla emerytów – te fakty są oczywiste.

Ze strony kandydata Platformy padają tylko obietnice. Jednocześnie wybrzmiewają hasła np. o darmowych żłobkach czy przedszkolach. Ale czy te słowa są prawdziwe? Dziennikarze TVP usiłowali znaleźć pokrycie dla prawdziwości tych słów i, jak stwierdzili, okazało się to niemożliwe.

Gdy lewak zostanie prezydentem RP

Dla mnie te wybory wpisują się w wojnę przeciw cywilizacji chrześcijańskiej. Zachód już tę wojnę przegrał. Tam nie ma już miejsca dla Boga ani dla Dekalogu. Stawiam pytanie: czy to samo chcą zrobić lewacy i wrogowie chrześcijaństwa w Polsce? Ludzie wyznający lewacką poprawność polityczną są im do tego bardzo potrzebni.

W tej chwili Platforma Obywatelska żegna się z chrześcijańską wizją życia. Stawia na propozycje gender, która jest ideologią Antychrysta i anty-Kościoła. Idea wolności jest tu tylko pozorna.

Jeżeli do władzy w Polsce dojdzie człowiek sprzyjający Karcie LGBT, to niedługo katolicy będą musieli zejść do katakumb. Tak już przecież jest na Zachodzie. Jeden z księży redaktorów we Fribuorgu we Francji (Mozela) za noszenie koloratki dostał mandat od policjanta. Taki los czeka polskich katolików, jeżeli prezydentem Polski zostanie ktoś sprzyjający ideologii gender i Karcie LGBT.

Bo właśnie lewica, poprzez gender i Kartę LGBT, już teraz wprowadza w Europie komunistyczne porządki. Już teraz zwolennicy Karty LGBT, wrogo nastawieni do samorządowej Karty praw rodzin, wzywają organy samorządów, które ją podpisały, do sądu. To dzieje się w Polsce już teraz. A co będzie, gdy lewak zostanie prezydentem?

Głosowanie, które się zbliża, nie jest głosowaniem tylko na nazwiska. Jest to opowiedzenie się za Chrystusem albo za Antychrystem; to jest spór cywilizacyjny. I dlatego zabieram w tej sprawie głos.

Wybór świata wartości

Zaznaczam, że nie nazywam nikogo Antychrystem, ale uważam, że wybory mają charakter sporu cywilizacyjnego, który jest sporem dotyczącym opowiedzenia się za wartościami, które głosi opcja chrześcijańska, lub za wartościami, które głosi opcja ateistyczna, czyli antychrześcijańska.
Proszę zauważyć, że ja tylko opisuję sposób prowadzenia dyskursu, a także chciałbym unaocznić Czytelnikowi, jakie wartości są przekazywane w związku z prowadzoną kampanią.

Wnioski oczywiście powinni wyciągnąć Czytelnicy „Codziennej” i uczestnicy tego widowiska. Oby zwyciężyły rozum i prawda. Ja zawsze głosuję na prawdę i miłość.

Zobaczmy, że parametry rozchwiania rozumu i oszacowań moralnych, zwłaszcza u młodych Polaków, są niepokojące. Jak bardzo można dzięki kłamstwu dziennikarzy i polityków doprowadzić wielu ludzi do praktycznego oślepienia i zaślepienia zdrowego rozsądku?

Pokazywano mi SMS-a, w którym było fałszywe powiadomienie o tym, że jeśli ktoś głosował w I turze na jej zwycięzcę, to już nie musi iść do wyborów w II turze, bo ten głos z I tury przejdzie na Andrzeja Dudę w II turze. Oczywiste, jest to stronnicze kłamstwo i wprowadzanie w błąd. Kto takie fałszywki przekazuje? Wrogowie prezydenta Andrzeja Dudy wymyślają fałszywki na temat jego samego i jego rodziny. Ten fałszywy SMS rozsyłany do zwykłych ludzi wskazuje, że ci wrogowie nie cofną się przed żadnym łajdactwem.

Autor jest założycielem i moderatorem Ruchu „Europa Christi”


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts