Zagończyk Platformy

  

Nitras musi odejść – chciałoby się zakrzyknąć, widząc zachowanie Sławomira Nitrasa, posła Platformy Obywatelskiej. A to pogrzebie w Sejmie w damskich torebkach, a to rzuci się na wiceministra Sławomira Kaletę, napadnie na politycznego przeciwnika, nakrzyczy na swojego adwersarza.

Być może teraz poseł Nitras przedawkował kampanię i stąd jego nadzwyczajne pobudzenie, ale przecież w przeszłości cechowało go podobne zachowanie. Przypomnijmy, że kontrowersyjne wyskoki miał także w przeszłości – jak chociażby publiczne kłamstwo. W trakcie kampanii samorządowej w 2006 r., gdy był szefem sztabu wyborczego Piotra Krzystka, kandydata PO na prezydenta Szczecina, przegrał proces wyborczy z kandydatką PiS Teresą Lubińską, której zarzucał wyrażenie jako minister finansów zgody na umorzenie zadłużenia podatkowego posłowi Samoobrony. Zrobił to świadomie i z premedytacją, do czego przyznał się w wywiadzie, który przeprowadziła z nim Joanna Lichocka, wówczas publicystka „Rzeczpospolitej”. Można przypuszczać, że i teraz jego zachowanie jest obliczone na konkretny efekt – wszak kilka dni temu w wypowiedzi dla jednego z portali przyznał: „Nie jestem agresywny. Jestem skuteczny”.
 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts