Nowe wydanie "Expressu Wieczornego" trafiło do Polaków. W akcję zaangażowane Kluby "GP"

To były intensywne dni dla członków Klubów Gazety Polskiej. W wielu lokalizacjach rozdawali oni najnowszy numer kultowego "Expressu Wieczornego". Specjalne wydanie tej gazety, poświęcone jest przede wszystkim nadchodzącej drugiej turze wyborów prezydenckich. Otrzymaliśmy wiele zdjęć od Klubów z Gliwic, Wejherowa, Łodzi, Poznania i Warszawy.

Kluby Gazety Polskiej w akcji
materiały nadesłane od klubowiczów

Klubowicze podzielili się na grupy - jedni rozmawiali z przechodniami i wręczali im gazety, inni za cel obrali sobie kolportaż poprzez skrzynki pocztowe. 

Mamy do rozdania tysiące egzemplarzy specjalnego, wyborczego wydania Expressu Wieczornego. Można tam znaleźć wiele przydatnych informacji wyborczych, interesujących analiz oraz opisów sylwetek poszczególnych polityków. Wszystkich gorąco zachęcam do lektury, która – mamy nadzieję – pomoże podjąć decyzję kogo poprzeć w drugiej turze wyborów prezydenckich

– mówił Mateusz Rojewski, przewodniczący Klubu Młodych Gazety Polskiej w Warszawie, dodając, że jego zdaniem reelekcja Andrzeja Dudy to "klucz do dalszej dobrej współpracy na linii Rząd - Prezydent RP".

Przedstawiciele Klubu zwracają również uwagę na to, jak istotne jest zaangażowanie w kampanię wyborczą od początku do końca. Nie mają wątpliwości, że te wybory są bardzo ważne i będzie się w nich liczyć każdy głos.

Kilkunastu młodych ludzi roznosiło również gazety po skrzynkach nie tylko w Warszawie, ale i w Łodzi.

W Redzie dzielna Oliwia z Wejherowskiego KGP jednorazowo na trasę brała po 300 sztuk gazety - do plecaka i na ręce (co widać na jednym ze zdjęć). Dzisiaj zakończyła trzecią turę tego szlaku. W Poznaniu do pomocy lgną jeszcze młodsi klubowicze - Staś i Antek pomagali pakować "Express Wieczorny" do samochodu.

"Ale frajda, a babcia dumna jak paw!" - mówi nam Maria Zawadzka. 

Klubowicze z Gliwic działali w Zabrzu i Tarnowskich Górach, gdzie po południu pojawili się przedstawiciele Zjednoczonej Prawicy. Gliwicki Klub Gazety Polskiej rozdawał egzemplarze "EW". 

Ludzie brali bardzo chętnie,chwalili pomysł i powrót do tradycji. Tego tytułu im brakowało

- relacjonuje nam Marta Święcicka.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Kluby Gazety Polskiej #Express Wieczorny #roznoszenie gazet #Wejherowo #Poznań #Łódź #Gliwice #Warszawa

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo