Awanturowali się na spotkaniu premiera, potem... powędrowali do posła PO. MAMY ZDJĘCIA!

Zdjęcie ilustracyjne / niezalezna.pl

Czy posłowie opozycji współpracują z osobami zakłócającymi wiece polityków Zjednoczonej Prawicy? Portal Niezalezna.pl dotarł do zdjęć, na których widzimy, jak grupa osób przeszkadzających w spotkaniu premiera Morawieckiego z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego, po zakończonym wiecu spotyka się z Cezarym Grabarczykiem. Mamy również nagranie!

Premier Mateusz Morawiecki na spotkaniu w Piotrkowie Trybunalskim akcentował, że polityka musi być prowadzona z myślą o każdej rodzinie. "Nie chcemy zapaści średniej wielkości miast. Piotrków Trybunalski, który miał szansę rozwijać się wspaniale, w latach III RP ogromnie ucierpiał, nie było tu środków na budowę dróg lokalnych" - mówił Morawiecki.

Krytykował rządy PO-PSL za zaniedbanie realizacji potrzeb małych i średnich miast. Negatywnie odnosił się także do wypowiedzi publicznych kandydata KO Rafała Trzaskowskiego.

"Panie Trzaskowski - tu jest Polska, nie na salonach, które pan reprezentuje, nie na salonach brukselskich. Nie obłuda, łgarstwo, nie wieczorem inny pogląd niż rano. Jeszcze niedawno politykę społeczną jak ją nazywał? Z pogardą - rozdawnictwo"

- mówił premier. "Dzisiaj przykleja się do PiS-u. Panie Trzaskowski - to zapraszamy do PiS. Choć nie wiem, czy w demokratycznym głosowaniu zostałby pan przyjęty, ale zapraszamy, jak chce pan aplikować" - dodał szef rządu.

Według Morawieckiego, wybór w II turze wyborów, to wybór między Andrzejem Dudą, którego określił "prezydentem wszystkich Polaków", a Rafałem Trzaskowskim, którego nazwał "prezydentem salonów europejskich".

W trakcie spotkania premiera Mateusza Morawieckiego pewna grupa zwolenników Rafała Trzaskowskiego próbowała zakłócić jego przebieg. Niektóre z tych osób spotkały się później z... Cezarym Grabarczykiem. Portal Niezależna.pl dotarł do zdjęć.

Choć nie wiemy, czy te osoby były w jakiś sposób wspierane przez polityków PO, to jednak wiemy, że takie sytuacje były również w innych miastach, które odwiedził zarówno premier Morawiecki, jak i walczący o reelekcję Andrzej Duda.

Jak to wyglądało? Sytuację zarejestrowano na poniższym nagraniu.

ZOBACZ:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts