Mobilizujmy się!

  

Każdy ma zapewne wśród bliższej i dalszej rodziny, przyjaciół, znajomych lub kolegów osobę bądź osoby, które wprawdzie nie mają nic przeciwko otaczającej je rzeczywistości, ale na wybory nie chodzą. Powody są różne; najprostszy to lenistwo, ale są też i inne: „nie interesuje się polityką”, „nie mieszam się w to” lub „nie ma kandydata, który odpowiadałby moim poglądom”. Pewnie bywają tez powody inne, oryginalniejsze, ale nie o to chodzi.

Chodzi natomiast o to, aby Państwo przekonali tych swoich znajomych, że akurat w tą niedzielę warto udać się do lokalu wyborczego i oddać głos na Andrzeja Dudę.

Bo w przeciwnym razie może okazać, się, że ta rzeczywistość, która do najbliższej niedzieli nie przeszkadzała im tak bardzo i dało się z nią żyć, stanie się coraz bardziej doskwierająca. 

I to mimo tego, że z pewnością bardziej tęczowa.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts