Wakacyjne rabaty i rozwiązania dla podróżujących w Banku Pekao

Rozpoczął się okres letniego wypoczynku. Wielu Polaków w obawie przed pandemią planuje urlop w kraju, ale nie brakuje też chętnych na zagraniczne wycieczki. Zarówno dla pierwszych, jak i drugich, Pekao przygotowało atrakcyjną ofertę rabatów, która pozwoli szybko i sprawnie zorganizować wakacje - zarezerwować nocleg czy wynająć samochód. Dla osób podróżujących za granicę, bank proponuje kartę rewolucyjną do Konta Przekorzystnego z gwarancją niskich kursów walutowych oraz bezpłatnych bankomatów, a także dostęp do internetowego kantoru walutowego.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/Tama66/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

Skromny pokój w górskiej chatce, przyczepa kempingowa nad morzem lub luksusowe SPA na Mazurach? Będąc klientem Pekao, niezależnie od potrzebnego zakwaterowania, można zapłacić za pobyt mniej. Bank, w ramach Galerii Rabatów, zachęca do skorzystania z wakacyjnych zniżek w wysokości nawet 15 proc. na wynajem miejsc noclegowych w Polsce i na świecie przez Booking.com, Interhome czy Sun&Snow, a także apartamentów w wybranych prestiżowych hotelach i SPA zlokalizowanych na terenie całego kraju. Ponadto, osoby, które chcą aktywnie zwiedzać i łatwo przemieszczać się z miejsca na miejsce, mogą skorzystać z rabatów na wynajem aut poprzez Rentalcars.com, Car-Rental.pl czy Europcar. Oferta jest dostępna do końca sierpnia br., a jej szczegóły znajdują się na stronie rabatypekao.pl.

– Wakacje z Bankiem Pekao mogą być nie tylko przyjemne, ale i tańsze. Staramy się tak kształtować program rabatowy, aby jak najlepiej odpowiadał na bieżące potrzeby naszych klientów. Wiemy, że wielu z nich, po długim czasie przymusowej kwarantanny w domach, marzy o spokojnych wakacjach oraz oderwaniu się od pracy i codzienności. Chcemy pomóc zorganizować ten czas jak najlepiej - zarówno w kraju, jak i za granicą

– wyjaśnia Tomasz Molenda, dyrektor Biura Zarządzania Segmentem Klientów Detalicznych w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao ma w swojej ofercie także rozwiązania dla osób, które planują urlop za granicą. Klienci posiadający kartę rewolucyjną do Konta Przekorzystnego, dzięki przeliczaniu transakcji bezpośrednio po średnich kursach Mastercard, mają gwarancję niskich kursów - bez dodatkowej prowizji banku czy opłat za przewalutowanie. Mogą płacić bezpośrednio z konta w złotówkach, a także z kont w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich i frankach szwajcarskich. Co ważne, bank nie pobiera opłaty za rewolucyjną kartę wielowalutową, pod warunkiem dokonania za jej pomocą minimum jednej transakcji w miesiącu i wpływu na konto w wysokości min. 500 zł. Ponadto, klienci Pekao nie płacą za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą. Osoby do 26 roku życia mogą natomiast bezwarunkowo korzystać z kart rewolucyjnych bez opłat za prowadzenie i wypłacać środki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą bez prowizji banku.

Dodatkowo, bank umożliwia wymianę walut po atrakcyjnych kursach w każdym miejscu i o każdej porze w bankowości elektronicznej Pekao24 lub w aplikacji PeoPay. W Kantorze Pekao 24, do którego dostęp jest bezpłatny i w pełni online, istnieje możliwość prowadzenia rachunku w aż 14 walutach. Klient może bez dodatkowych kosztów natychmiast realizować transakcje i dysponować pieniędzmi od razu po ich zatwierdzeniu.


Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jednym z trzech największych banków uniwersalnych w Polsce z ok. 200 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 5,5 mln klientów detalicznych. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (jest w gronie trzech najbardziej odpornych wśród 48 banków w Europie w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA).

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Bank Pekao #wakacje

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo