Nowe wydanie "Expressu Wieczornego"! Nakład ponad 500 tys. egzemplarzy - od dzisiaj

Ogromny nakład ponad 1 mln egzemplarzy pierwszego wydania wznowionego "Expressu Wieczornego" rozdaliśmy wśród mieszkańców Warszawy i innych miast. Nie zwalniamy jednak tempa - nowe wydanie "Expressiaka" już dziś trafi do warszawiaków, a od jutra - do mieszkańców reszty kraju. W numerze znajdzie się m.in. wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą oraz "Tour de Trzask" - czyli krótki spacer po niespełnionych obietnicach prezydenta Warszawy.

Pierwszy numer wznowionego po 21 latach "Expressu Wieczornego" trafił już do czytelników. W Warszawie, ale i wielu innych miastach Polski, rozdano łącznie ponad 1 mln egzemplarzy "Expressiaka". W numerze znalazło się wszystko o tym, co koniecznie należy wiedzieć o wyborach prezydenckich i o tym, jak żyje Warszawa pod rządami Rafała Trzaskowskiego. Powróciły też najsłynniejsze rubryki - "Spacerkiem po Warszawie" i "Podsłuchane jednym uchem".

Dlatego nie zwalniamy tempa!

Już dziś do warszawiaków trafi kolejne wydanie "Expressu Wieczornego", a od jutra rozpocznie się akcja rozdawania "Expressiaka" w innych regionach Polski.

Łącznie do rozdania mamy tym razem 560 tys. egzemplarzy! Oznacza to, że pierwsze dwa wydania "EW" osiągnęły łączny nakład w wysokości 1 620 000 egzemplarzy!

Co w numerze:

  • Wywiad Katarzyny Gójskiej z prezydentem ANDRZEJEM DUDĄ
  • Dama, nie celebrytka. Sylwetka Agaty Kornhauser-Dudy
  • Internetowa kampania na wesoło. Przegląd przedwyborczych memów
  • "TOUR DE TRZASK" czyli krótki przegląd niespełnionych obietnic prezydenta Warszawy

PRZECZYTASZ - PRZEKAŻ DALEJ!

Zachęcamy też do pobrania i wydrukowania specjalnego wydania "Expressu Wieczornego"! Link i zdjęcia poniżej!

KLIKNIJ W STRONĘ ALBO W LINK ABY POBRAĆ PDF

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Express Wieczorny

rn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo