Nitras haruje na wynik Dudy

  

Sławomir Nitras nie ustaje w pracy na rzecz sztabu PiS. Jak inaczej określić nerwowe zachowania prominentnego posła Koalicji Obywatelskiej, który agresywnie reaguje na widok ideowych przeciwników na wiecach Rafała Trzaskowskiego?

Do elementarza politycznego infantylizmu przejdzie nelson zastosowany na wiceministrze Sebastianie Kalecie. Nitras oburzył się tym, że politycy PiS próbowali zakłócić spotkanie kandydata KO, jednocześnie zapomniał o własnym wtargnięciu na briefing wiceministra zdrowia Janusza Cieszyńskiego. „Żeby wp...ć się na konferencję, to trzeba umieć” – kulturalnie podsumował swoje przewagi zapaśnicze nadpobudliwy sztabowiec Trzaskowskiego. Nitras nie miał sobie nic do zarzucenia, a pretensje w chwili przypływu szczerości kierował w stronę mediów, które go nagrały. Niech ta kampania już się skończy, nim dojdzie do rękoczynów!
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts