Sukces „Expressu Wieczornego”

  

Wydawca „Gazety Polskiej Codziennie” postanowił wznowić wydawaną ponad 20 lat temu w Warszawie gazetę „Express Wieczorny”. Ta niezwykle popularna popołudniówka będzie ukazywać się w piątki jako dodatek do wydań „Codziennej”.

Pierwszy bezpłatny numer w liczbie miliona egzemplarzy postanowiono rozdać w całej Polsce, żeby przypomnieć gazetę, która znana była z tego, że najszybciej reagowała na wydarzenia w Warszawie. Trudnego wyzwania logistycznego podjęli się członkowie klubów „Gazety Polskiej”, którzy już niejednokrotnie pokazali, że potrafią sprostać każdemu wyzwaniu. Udało się i milion egzemplarzy „Expressu Wieczornego” trafiło do rąk zadowolonych Czytelników. Sukcesu pozazdrościła redakcja „Gazety Wyborczej”, która postanowiła rozdać milion egzemplarzy bezpłatnej „Gazety Przedwyborczej”, którą chce kolportować przed drugą turą wyborów prezydenckich w małych miastach i miejscowościach. Z tego, co zapowiada redakcja z ulicy Czerskiej, możemy spodziewać się obrzydliwego steku kłamstw i totalnego ataku na prezydenta Andrzeja Dudę. Zastanawiające jest tylko jedno: kto w małych miejscowościach rozda milion egzemplarzy gazety, której już dawno nikt tam nie czyta.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts