Mobilizacja PiS w ostatnich dniach kampanii

- Kilkadziesiąt spotkań wyborczych prezydenta Andrzeja Dudy, setki spotkań mobilizacyjnych parlamentarzystów w ramach akcji "Łączy nas Polska" oraz miliony rozdanych ulotek w terenie – to plan na ostatni tydzień kampanii wyborczej – powiedział pełnomocnik prezydenckiego sztabu wyborczego, Krzysztof Sobolewski.

twitter.com/AndrzejDuda2020

"W tym tygodniu prezydent Andrzej Duda odbędzie kilkadziesiąt spotkań wyborczych w całej Polsce, będzie aktywny do rozpoczęcia ciszy wyborczej"

– zapowiedział pełnomocnik sztabu wyborczego.

Dodał, że prezydenta Dudę wspierają w terenie parlamentarzyści, europarlamentarzyści, a także samorządowcy PiS oraz członkowie powstałych w całym kraju społecznych komitetów poparcia prezydenta Dudy.

"Codziennie w całym kraju odbywa się ponad 100 spotkań w ramach akcji >>Łączy nas Polska<<, którą zainaugurowaliśmy dwa tygodnie temu. Nasi parlamentarzyści, europarlamentarzyści a także samorządowcy i członkowie społecznych komitetów cały czas intensywnie pracują w terenie spotykając się z Polakami, mobilizując do pójścia na wybory i oddania głosu na prezydenta Andrzeja Dudę"

– mówił Sobolewski.

Ponadto w tym tygodniu – jak podkreślił – do terenowych sztabów wyborczych trafiło ponad siedem milionów ulotek, przeszło milion sztuk gazetek wyborczych, ponad 50 tys. banerów, ok. tysiąc billboardów oraz kilkaset tysięcy plakatów wyborczych Andrzeja Dudy.

W I turze wyborów prezydenckich, która odbyła się 28 czerwca Andrzej Duda uzyskał 43,5 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski - 30,46 proc. Frekwencja wyniosła 64,51 proc. II tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższa niedzielę

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#PiS #Andrzej Duda #kampania wyborcza #Krzysztof Sobolewski

lml
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo