Debata o debacie zamiast debaty o Polsce

  

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie dojdzie do bezpośredniego starcia między Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim. Urzędujący prezydent odmówił udziału w debacie na „wyjazdowym” stadionie, a rywal z Koalicji Obywatelskiej nie zamierza wystąpić w Końskich, gdzie faworyt byłby tylko jeden.

Sztab Trzaskowskiego wpadł na pomysł, by w poniedziałek zorganizować debatę w Lesznie, i zaprosił 15 wybranych mediów. Problem w tym, że część z nich zupełnie pominięto, co zdenerwowało dziennikarzy raczej krytycznych wobec głowy państwa. Wniosek? Inicjatywa Trzaskowskiego była przygotowana na ostatnią chwilę. Tym samym męcząca debata o debacie będzie jeszcze trwała. A przecież wszyscy znamy różnice w poglądach między kandydatami, choć ostatnio Rafał Trzaskowski ma coraz więcej wspólnego z Andrzejem Dudą: popiera 500+, obniżenie wieku emerytalnego, a nawet zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Już nawet Marsz Niepodległości nie będzie faszystowski, jeśli tylko „nie zostanie wykorzystany politycznie”.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts