Giętki język cynika

  

Rafał Trzaskowski gotów jest powiedzieć wszystko każdemu, byle złowić naiwnych. Coraz bardziej przypomina Lecha Wałęsę z jego słynnym: „Jestem za, a nawet przeciw”. Świetnie to widać na głośnym już przykładzie z adopcją dzieci przez pary homoseksualne.

 

Trzaskowski jest znakomitym ucieleśnieniem młodszego pokolenia polityków Platformy Obywatelskiej. To nie jest bezideowość, bo on tak naprawdę mocno wspiera obyczajową lewą nogę. To cynizm połączony z niezwykłą agresją wobec przeciwników politycznych. Okrągłe słowa o wspólnocie, a w rzeczywistości – pasja zniszczenia wszystkiego, co związane z PiS. Najpewniej także w sferze polityki społecznej i rodzinnej, bez żadnych korzyści dla mniejszych polskich przedsiębiorców, bo Trzaskowski reprezentuje nie ruch wolnościowy, ale liberalizm ekonomiczny korzystny dla elit III RP.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts