Dylematy wyborców Hołowni i Bosaka

  

Od wyborców Szymona Hołowni i Krzysztofa Bosaka w dużej mierze będą zależały wyniki II tury wyborów prezydenckich. Ich wyniki w sumie dały 20,65 proc. głosów, a to za tydzień mogłoby przeważyć szalę zwycięstwa. Należy zastanowić się, jak zachowają się wyborcy Krzysztofa Bosaka, czy poddadzą się cichym namowom swoich szefów i zagłosują na Rafała Trzaskowskiego?

Czy zrozumieją niuanse dotychczasowej prorosyjskiej polityki Grzegorza Brauna, czy Korwin-Mikkego i zagłosują na Andrzeja Dudę? Może w ostatnim tygodniu kampanii należy wyjaśnić tym młodym patriotom, jak dużym zagrożeniem dla suwerenności Polski byłoby zwycięstwo Trzaskowskiego. I jak dużym sukcesem prezydenta Andrzeja Dudy jest obecność wojsk amerykańskich w Polsce. A jak zachowają się wyborcy gwiazdora TVN, który już zapowiedział, że odda głos „przeciwko wizji, którą prezentował Andrzej Duda i jego partia PiS”? Jak wielu z nich poprze polityka wywodzącego się z mainstreamu politycznego, który będzie w przyszłości konkurentem Hołowni i – jeśli powstanie – jego ruchu społecznego „Polska 2050”. Należy przekonać młodych ludzi, żeby zagłosowali za Polską 2020.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts