Świat pana Sławka

  

Sławomir Nitras wziął sobie mocno do serca słowa Rafała Trzaskowskiego, że „ta kampania wyborcza jest po to, aby pewnych pytań nie zadawać”. Jakich? Zapewne takich które mogłyby wprawić w zakłopotanie, zaboleć, albo sprawić kłopot z odpowiedzią kandydatowi PO na prezydenta. Z pewnością takie właśnie pytania chciałby zadać panu Trzaskowskiemu Sebastian Kaleta.

Ale nie zada, dzięki czujnemu funkcjonariuszowi i wiernemu przyjacielowi pana Rafała, Panu Sławkowi. Filozofia pana Rafała i pana Sławka dają nam, przeciętnym zjadaczom chleba, pewne mniemanie, o tym jak wyglądałby idealny świat PO. Bez niewygodnych pytań, bez niewygodnych pytających, w ogóle w tym świecie, nie byłoby miejsca dla ludzi, którzy mają inne zdanie. Byłoby to za to bardzo wygodne miejsce dla pana Rafała, pana Sławka i podobnie do nich myślących. Taki świat sobie wymarzyli. A co z tymi, którzy myślą inaczej? Tych oczywiście zepchnie się ze schodów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts