Klarowny podział

  

Podział generowany przez dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich uświadamia, jak przebiega linia sporu o Polskę.

Rafał Trzaskowski hołduje najgorszym tradycjom Ludowego Wojska Polskiego, finansuje byłych agentów SB, promuje radykalne organizacje domagające się adopcji dzieci przez homoseksualistów i edukacji homoseksualnej dla najmłodszych, zatrudnia niemieckie firmy do obsługi miejskich spółek, a za granicą popiera politykę Berlina i Baracka Obamy przez większość swoich rządów sprzyjającego Moskwie. Poparcie ze strony sił orientujących się na takie wektory ideowe absolutnie nie dziwi. Wielu zaskoczyło poparcie ze strony ultraprawicowego Adama Wielomskiego, jawnie wspierającego wielkoruską politykę. Mnie nie. Wszystkie siły, które chcą Polski niepodległej i silnej, koncentrują się dziś wokół Andrzeja Dudy. Ci, którzy chcą uzależniać decyzje Warszawy od innych stolic, wolą Trzaskowskiego. Nie dziwi mnie, że młodzi ludzie z Marszu Niepodległości, mimo różnicy w poglądach, poparli urzędującego prezydenta. Tak zrobiła większość polityków Konfederacji (choć często nie wprost). Dzisiaj mamy swoiste referendum nad przyszłością Polski i trzeba mimo różnic umieć się w tej sprawie wypowiedzieć.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts