Prezydent Duda ułatwił wejście na rynek pracy dla młodych Polaków

  

Michał Moskal, szef biura Jarosława Kaczyńskiego, przewodniczący Forum Młodych PiS o propozycjach Andrzeja Dudy skierowanych do młodych ludzi:

Prezydent Andrzej Duda jest pierwszym prezydentem, który realnie zrobił coś dla ludzi młodych. Dopiero za kadencji rządu Zjednoczonej Prawicy i ustaw, które były możliwe dzięki wsparciu prezydenta udało się doprowadzić do chociażby takich reform jak zlikwidowanie podatku PIT dla osób do 26 roku życia, które doprowadziło do tego, że młodym jest łatwiej wejść na rynek pracy. A zobaczmy jak to wyglądało za rządów PO-PSL, kiedy wprowadzony na studiach był chociażby płatny drugi kierunek studiów, więc te wszystkie rzeczy sukcesywnie zmienia rząd Zjednoczonej Prawicy i Polska z prezydentem Andrzejem Dudą. Jeśli chodzi o dotarcie do młodych ludzi przed drugą turą wyborów, musimy dzisiaj patrzeć, że przed młodymi ludźmi stoją problemy i wyzwania o charakterze cywilizacyjnym. Takie jak kwestie związane z ochroną środowiska, z ochroną zwierząt, czy wreszcie te związane z równością pracowników w obowiązującym systemie. O tym staramy się na Forum Młodych PiS mówić i cieszymy się, że to ma poparcie zarówno w Zjednoczonej Prawicy jak i u samego prezydenta. Jeśli chodzi o ochronę środowiska, to myślę, że każdemu młodemu człowiekowi pracującemu i studiującemu w dużym mieście doskwiera wszechogarniający smog, przez który nie da się normalnie oddychać. To nas truje i doprowadza do tego, że gdy wychodzimy na ulicę to czujemy się jakbyśmy właśnie wypalili paczkę papierosów. To jest coś z czymś samorządowcy wywodzący się z PO tak jak Rafał Trzaskowski sobie po prostu nie radzą. Trzaskowski do 2020 roku obiecywał likwidację kopciuchów i nie udało mu się tego zrobić. Z kilkunastu tysięcy kopciuchów do wymiany w stolicy zostało zlikwidowanych kilkadziesiąt. Około procenta tego co było do zrealizowania.
Dlatego musimy mieć silnego prezydenta i silny rząd, który potrafi odpowiadać na te ogromne problemy, które mają charakter wieloletni, które sprawią, że Polska będzie lepszym miejscem do życia. Miejscem, w którym możemy się realizować, spełniać swoje marzenia i w którym za jakiś czas będziemy mogli wychowywać swoje dzieci.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts