Rozkradziono imperium Gudzowatego?

  

Ta historia spokojnie nadawałaby się na dobry film sensacyjny. Białostocka prokuratura wspólnie z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym podejrzewają, że Grzegorz Ś., zaufany menedżer zmarłego miliardera Aleksandra Gudzowatego (zbił majątek na handlu gazem), rozkradł zbudowane przez niego imperium.

Majątek wyprowadzony z grupy Bartimpex jest szacowany przez śledczych na co najmniej 96 mln zł. Poszkodowanym jest m.in. syn Gudzowatego – Tomasz. Wczoraj na polecenie prokuratury agenci CBA po raz drugi zatrzymali Ś. W tle są nie tylko ogromne pieniądze, lecz także znane nazwiska, służby specjalne i rodzinne sekrety, czyli wszystko to, co w Hollywood już dawno zostałoby przekute na kinowy przebój. Może polski przemysł filmowy, zamiast kręcić nędzne komedie romantyczne, zajmie się wreszcie porządną historią dużego kalibru.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts