Kandydat szacunku i kandydat konfrontacji

  

Przemówienia głównych kandydatów zaraz po prognozowanych wynikach wyborów ujawniły nie tylko różnice w ich formacie, lecz także prawdę o każdym z nich. Dowiodły, dlaczego jeden jest plastikowym, niespójnym kandydatem pięknych deklaracji i agresywnej retoryki, a drugi kandydatem autentycznym, który szanuje wszystkich.

Kiedy Andrzej Duda dziękował wszystkim Polakom, gratulował każdemu konkurentowi, zwracał się do nich z wielkim szacunkiem, jego rywal z poczuciem wyższości podzielił Polaków na lepszych i gorszych. Na Polaków otwartych, szanujących prawa kobiet, patrzących w przyszłość, uczciwych, kierujących się prawdą i tych, którzy szukają wrogów, nie szanują praw kobiet, dążą do konfliktu, patrzą w przeszłość, manipulują. 12 lipca zagłosujemy na kandydata, który szanuje wszystkich Polaków albo tego, który szanuje tylko tych, którzy podzielają jego poglądy.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts