Kluby "Gazety Polskiej" wspierają prezydenta. W całej Polsce wiece poparcia dla Andrzeja Dudy

Klubowicze z Gliwic wspierają Andrzeja Dudę / Klub "gazety Polskiej" w Gliwicach

W całej Polsce odbywają się dziś wiece poparcia dla Andrzeja Dudy. Kluby "Gazety Polskiej" mobilizują się, by na ostatniej prostej wesprzeć prezydenta walczącego o reelekcję. Od godz. 12 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie, członkowie klubów „Gazety Polskiej” zachęcają Polaków do oddania głosu w wyborach prezydenckich na kandydata Zjednoczonej Prawicy. O godz. 19 natomiast rozpocznie się manifestacja poparcia dla Andrzeja Dudy.

Wciąż obowiązujący reżim sanitarny ogranicza nas do manifestowania w maksymalnej liczbie 150 osób. To najwyższy czas, by wyrazić poparcie wobec pana prezydenta. Ostatnim rzutem na taśmę zamanifestujemy poparcie dla kontynuacji Dobrej Zmiany

- powiedział nam Adam Borowski, jeden z głównych organizatorów warszawskiego wiecu.

Podkreślimy przy tym, jak ważna jest harmonijna praca pomiędzy prezydentem a rządem - dodaje.

Opozycjonista z czasów PRL przyznaje, że „nie ma szansy na jakiekolwiek reformy, sensowne rządzenie z prezydentem opozycyjnym”.

Oprócz wiecu poparcia pod Pałacem Prezydenckim, Klubowicze mobilizują się już od kilku dni w wielu miejscowościach w całej Polsce. Między innymi w Skierniewicach, Tychach, Nowym Sączu, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, czy Tarnowskich Górach, a nawet w Paryżu, czy Waszyngtonie.

Po Gdańsku jeździ samochód z banerem Klubu "Gazety Polskiej" z wizerunkiem Andrzeja Dudy. 

Klub Gazety Polskiej im. Henryka Glassa "Chudego Wilka" w Dąbrowie Górniczej 20 czerwca razem z posłami R. Warwasem, W. Andzlem i europosłanką J. Wiśniewską, wziął udział w spotkaniu Łączymy Polskę, wspierającym Prezydenta Andrzeja Dudę w Dąbrowie Górniczej.

21 czerwca klubowicze wzięli udział w spotkaniach w Chorzowie i Tychach, organizowanych przez europosłanki PiS Jadwigę Wiśniewską i Izabelę Kloc. W czasie spotkania w Tychach klubowicze rozdawali ulotki Prezydenta Andrzeja Dudy, darmowe egzemplarze Gazety Polskiej, dzieci zostały obdarowane papierowymi flagami narodowymi. 

21 czerwca pod Radiostacją Gliwicką z hasłem "Łączy nas Polska" zorganizowane zostało spotkanie poprowadzone przez europosłankę Jadwigę Wiśniewską. Klubowicze, którzy zebrali się, by okazać wsparcie prezydentowi Dudzie, rozdali 2 tysiące egzemplarzy Gazety Polskiej Codziennie.

„Rozpoczęliśmy ostatni tydzień kampanii wyborczej od sobotniego rozwieszania bannerów – łącznie ok. 80 szt. (na zdjęciach: Wólki w Nowym Sączu (już zerwany - w poniedziałek będzie nowy) i obwodnica Starego Sącza) i niedzielnego wyjazdu na wiec do Krakowa” - powiadomił nas Dariusz Mroczek z Klubu "Gazety Polskiej" w Nowym Sączu.

Ks. prałat Franciszek Resiak poświęcił "Duda maluszka" przygotowanego przez Klubowiczkę z Tychów - Majkę Sołtys na akcję promocyjną Prezydenta Andrzeja Dudy. 

Klub "Gazety Polskiej" w Skierniewicach również wspiera Andrzeja Dudę.

Swoje poparcie dla prezydenta pokazali dziś również klubowicze w Brzozowie.

Poparcie dla Andrzeja Dudy widoczne było również podczas jego wizyty w Waszyngtonie, gdzie został przywitany przez tłumy Polaków - również z Klubów "Gazety Polskiej".

Przypominamy! O godz. 19 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie rozpocznie się manifestacja poparcia dla Andrzeja Dudy. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts