Wielki powrót Expressu Wieczornego! W każdy piątek w Gazecie Polskiej Codziennie

Wraca stary, dobry „Expressiak”! W każdy piątek znajdą Państwo w „Codziennej” specjalny dodatek, przygotowany z myślą o Warszawiakach i mieszkańcach Mazowsza – wszystko pod uznaną marką: „Express Wieczorny”.

grafika wydawcy

„Express Wieczorny” zniknął z Warszawy 21 lat temu. Kilku zapaleńców ze starej redakcji wydawało tytuł w Sochaczewie i okolicach. Postanowiliśmy odbudować markę, tak charakterystyczną dla stolicy i bardzo ciepło wspominaną przez Warszawiaków.

Expressiak wraca? Niemożliwe! To świetna wiadomość. Dla nas, starszych mieszkańców, pamiętających czasy, gdy ustawialiśmy się w kolejkach po gazety. Ale i młodzi powinni być zadowoleni. Przecież to kawałek życia stolicy

– twierdzi pan Janusz, warszawski taksówkarz.

„Codzienna” zamierza przywrócić świetność „Expressu Wieczornego”. Będziemy stopniowo dodawali najbardziej charakterystyczne oraz lubiane cykle artykułów z historycznej popołudniówki. Na początek, już dzisiaj, kryminałek oraz felieton „Spacerkiem po Warszawie”. W kolejnych tygodniach na pewno będą kolejne rubryki.

 Chyba nie ma bardziej warszawskiej gazety, niż Expressiak

– uważa Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „GP Codziennie” oraz… „Expressu Wieczornego”.

"Cieszę się, że znów oddajemy „Express” mieszkańcom stolicy!" - dodaje.

Szanowni Czytelnicy, przekażcie dobrą informację wszystkim znajomym! „Express Wieczorny” wrócił po latach do Warszawy i będzie się rozwijał z myślą o Was i dla Was. Szukajcie nas w „Codziennej” w każdy piątek!
 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Express Wieczorny #Gazeta Polska Codziennie #Tomasz Sakiewicz

masz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo