Kiedy skończy się epidemia? Trzaskowski chce to wiedzieć... od rządu. Internet pęka ze śmiechu

W Polsce, podobnie jak w wielu krajach na całym świecie, trwa od kilku miesięcy stan epidemii koronawirusa. Kandydat Koalicji Obywatelskiej, Rafał Trzaskowski, chce dowiedzieć się... od rządu, kiedy epidemia się skończy. - To są pytania do prezydenta, do rządu, czy epidemia się już skończyła, czy jeszcze nie - mówił podczas wczorajszej debaty. Internet pęka ze śmiechu.

screen TVP Info

Według kandydata KO, Rafała Trzaskowskiego, to rząd decyduje o tym, kiedy skończy się epidemia. Można odnieść takie wrażenie, słuchając dwóch jego wypowiedzi podczas wczorajszej debaty prezydenckiej.

Po raz pierwszy mówił o tym, odpowiadając na pytanie o... małżeństwa homoseksualne.

- Dzisiaj, w momencie, kiedy świat stanął na głowie, gdy wychodzimy z epidemii, jeżeli poruszamy temat polityki społecznej i nie mówimy o tym chaosie, który teraz w Polsce jest, za który odpowiada rząd, gdy nie wiemy nawet, kiedy skończy się epidemia, bo rząd nas o tym nie informuje, kiedy jest milion osób bez pracy, dzisiaj na tym powinniśmy się skupić

- mówił Trzaskowski.

Drugi raz - zapytany o szczepionkę na koronawirusa.

- Dzisiaj chcemy wiedzieć przede wszystkim, i to są pytania do prezydenta, do rządu, czy epidemia się już skończyła, czy się nie skończyła? - stwierdził kandydat.

Po tych wypowiedziach Rafała Trzaskowskiego, w mediach społecznościowych internauci i komentatorzy mieli niezły ubaw.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Rafał Trzaskowski #epidemia #koronawirus #debata prezydencka

rn
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo