Biedni, pokrzywdzeni manipulatorzy

  

Najpierw obrażanie i prowokacje, potem lamenty i pozowanie na ofiary to strategia tych, którzy deklarują tolerancję, wszędzie dookoła widzą homofobię, a nie mają za grosz szacunku dla osób o odmiennych poglądach.

Tym razem grupa tęczowych aktywistów wywiesiła przed koncertem Jana Pietrzaka transparent „Spietrzaj, dziadu”, potem był wysyp tytułów prasowych o groźbach, straszeniu, wyzywaniu i wyrywaniu tęczowej flagi przez sympatyków barda. Schemat łudząco podobny do sejmowych popisów opozycji, która najpierw zakrzykuje wystąpienie np. premiera Morawieckiego, a potem pała „świętym” oburzeniem, gdy to zachowanie spotka się z dosadną ripostą. Wszystko obliczone na manipulację opinią publiczną, która ma stanąć po stronie pseudopokrzywdzonych, choć ci zachowują się niczym tchórzliwy berbeć, który najpierw zaczepia, by potem schować się za spódnicą mamy.
 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie,

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts