Wakacje z krakowskim Muzeum AK!

W lipcu i sierpniu 2020 r., z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, Zespół Muzeum AK organizuje Letnie Warsztaty Edukacyjne 2020 – „Bohaterowie Polski Walczącej”. Uczestnicy po raz kolejny wyruszą szlakiem bohaterów walki o polską niepodległość!

Muzeum AK

W trakcie ciekawych wycieczek trasami historyczno-krajobrazowymi, warsztatów, gier terenowych i wielkoformatowych Uczestnikom zajęć przybliżone zostaną sylwetki osób zaangażowanych w działalność patriotyczną, oblicza życia codziennego mieszkańców okupowanego Krakowa, tajniki bezpiecznej konspiracji, a także udział zwierząt w służbie żołnierskiej. W programie przewidziano także m.in. spotkania z przedstawicielami polskich służb mundurowych.

Ponadto w programie:

– spacery historyczne;

– wizyta w jednostce wojskowej i straży miejskiej;

– wizyta w schronisku dla zwierząt Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.30 do 15.30.Uczestnikami zajęć mogą być dzieci w wieku 7-13 lat (uczniowie klas I – VI). Koszt, to jedynie 2 zł za dzień/10 zł za turnus za osobę! Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i przebiegu warsztatów, wraz z regulaminem na stronie Organizatora.

 

 

Źródło: pap.pl, Muzeum Armii Krajowej

#Bohaterowie Polski Walczącej #wakacje z Muzeum AK #Kraków

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo