Hołota a słownik PWN

  

Jakie były podstawy złożonego przez opozycję wniosku o votum nieufności dla ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Człowieka, który swoim zdecydowanym działaniem podczas pandemii uratował zdrowie i życie co najmniej wielu tysięcy Polaków. Czy były to twarde dowody, skandale towarzyskie, prokuratorskie zarzuty czy inne tego typu sprawy?

Nie, był to zlepek pomówień i kłamstw (bo nawet nie półprawd) związanych zresztą głównie z bratem ministra, a nie z nim samym. Chodziło tylko o dokopanie i dokuczenie człowiekowi z obozu rządowego, który stał się (i słusznie) nagle bardzo popularny wśród Polaków.

I teraz pytanie. Czy tak robią ludzie kulturalni, mądrzy, dbający o swój kraj i bliźnich, pełni empatii i zrozumienia dla ciężkiej sytuacji w jakiej znalazła się Polska czy może robi tak grupa osób, które zachowują się w sposób niekulturalny, chamski, ordynarny, prostacki czyli według słownika hołota?

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts